Расписание

Расписание уроков в классах

 

 

 

1 клас

                   2 клас

3 клас

4 клас

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К

     1      

 уводзіны ў шк. жыццё

руская мова

руская літаратура

беларуская літаратура

2

уводзіны ў шк. жыццё

руская літаратура

матэматыка

беларуская мова

3

уводзіны ў шк. жыццё

чалавек і свет

  фізічная культура і зд.

англійская мова

4

уводзіны ў шк. жыццё

       фізічная культура і зд.

руская мова

матэматыка

5

 

 

музыка

фізічная культура і зд.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

А Ў Т О Р А К

1

уводзіны ў шк. жыццё

беларуская мова

беларуская мова

руская літаратура

2

уводзіны ў шк. жыццё

беларуская літаратура

беларуская літаратура

англійская мова

3

фізічная культура і зд.

матэматыка

англійская мова

руская мова

4

уводзіны ў шк. жыццё

 асновы бяспекі жыцц.

матэматыка

матэматыка

5

 

 

чалавек і свет

час здароўя і спорту

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

С Е Р А Д А

1

уводзіны ў шк. жыццё

беларуская мова

руская мова

беларуская літаратура

2

уводзіны ў шк. жыццё

беларуская літаратура

англійская мова

чалавек і свет

3

час здароўя і спорту

матэматыка

матэматыка

беларуская мова

уводзіны ў шк. жыццё

фізічная культура і зд.

руская літаратура

матэматыка

5

 

 

фізічная культура і зд.

выяўленчае мастацтва

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

 

 

9

 

 

 

 

 

Ч А Ц В Е Р

1

уводзіны ў шк. жыццё

руская мова

 асновы бяспекі жыцц.

руская літаратура

2

уводзіны ў шк. жыццё

 руская літаратура

матэматыка

руская мова

3

 фізічная культура і зд.

матэматыка

беларуская мова

матэматыка

4

 

выяўленчае мастацтва

працоўнае навучанне

англійская мова

5

 

час здароўя і спорту

выяўленчае мастацтва

працоўнае навучанне

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

П Я Т Н І Ц А

 

 

1

уводзіны ў шк. жыццё

беларуская мова

беларуская мова

асновы бяспекі жыцц.

2

музыка

матэматыка

беларуская літаратура

беларуская мова

3

уводзіны ў шк. жыццё

працоўнае навучанне

англійская мова

фізічная культура і зд.

4

уводзіны ў шк. жыццё

музыка

час здароўя і спорту

музыка

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

8

 

9

 

 

 

 

 

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К

   1   

мастацтва

  сусветная гісторыя

фізічн. культ. і зд.

2

сусветная гісторыя

 геаграфія

англійская мова

3

матэматыка

                беларуская мова

хімія

4

беларуская мова

               фізічн. культ. і зд.

матэматыка

5

беларуская літаратура

                англійская мова

геаграфія

6

матэматыка

 беларуская літаратура

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

 

А Ў Т О Р А К

1

 англійская мова

біялогія

матэматыка

2

 фізічн. культ. і зд.

     беларуская мова

                       біялогія

3

матэматыка

                    інфарматыка

                     мастацтва

4

працоўнае навучанне

 руская мова

 беларуская літаратура

5

руская мова

 руская літаратура

                       фізіка

6

руская літаратура

матэматыка

 беларуская мова

7

 

 

               руская літаратура

8

 

9

 

 

 

 

С Е Р А Д А

1

    беларуская літаратура

            англійская мова

       час здароўя і спорту

2

матэматыка

         час здароўя і спорту

      працоўнае навучанне

3

беларуская мова

               руская мова

      працоўнае навучанне

         англійская мова

 руская літаратура

 інфарматыка

5

            руская мова

матэматыка

 матэматыка

6

 

 

 руская мова

7

 

 

 

8

Фізічная культура і здароўе (СМГ)

9

 

 

 

 

Ч А Ц В Е Р

1

асновы бяспекі жыццяд.

 фізічн. культ. і зд.

          беларуская мова

2

англійская мова

 мастацтва

 матэматыка

3

час здароўя і спорту

      працоўнае навучанне

фізіка

4

 руская мова

      працоўнае навучанне

 гісторыя Беларусі

5

руская літаратура

 руская мова

 сусветная гісторыя

6

 

 матэматыка

 англійская мова

7

 

 

 

8

 

9

 

 

 

П Я Т Н І Ц А

 

 

1

       сусветная гісторыя

беларуская літаратура

         руская літаратура

2

         беларуская мова

            англійская мова

             руская мова

3

матэматыка

беларуская мова

біялогія

4

        фізічн. культ. і зд.

 матэматыка

 англійская мова

5

чалавек і свет

          гісторыя Беларусі

               матэматыка

6

 

               матэматыка

фізічн. культ. і зд.

7

 

 

 

8

Фізічная культура і здароўе (СМГ)

9

 

 

 

 

 

 

 

 

8 клас

9 клас

             10 клас

11 клас

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К

     1   

 беларуская літататура

             фізіка

               хімія

            біялогія

2

беларуская мова

              хімія

 матэматыка

 працоўнае навучанне

3

матэматыка

     грамадазнаўства

           геаграфія

 працоўнае навучанне

4

хімія

 мастацтва

     гісторыя Беларусі

          геаграфія

5

сусветная гісторыя

         матэматыка

      фізічн. культ. і зд.

             хімія

6

геаграфія

 

       англійская мова

         матэматыка

7

 

 

          матэматыка

 працоўнае навучанне

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

А Ў Т О Р А К

1

руская літататура

час здароўя і спорту

    сусветная гісторыя

 працоўнае навучанне

2

        руская мова

гісторыя Беларусі

              фізіка

 працоўнае навучанне

3

            фізіка

руская мова

грамадазнаўства

 фізічная культ. і зд.

4

 час здароўя і спорту

         матэматыка

             біялогія

          астраномія

5

     англійская мова

геаграфія

 працоўнае навучанне

      грамадзнаўства

6

матэматыка

інфарматыка

  працоўнае навучанне

 руская літаратура

7

 

 

 

             фізіка

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

С Е Р А Д А

1

          мастацтва

 фізіка

     руская літаратура

        інфарматыка

2

інфарматыка

         матэматыка

         руская мова

    беларуская мова

3

    фізічн. культ. і зд.

 англійская мова

інфарматыка

матэматыка

фізіка

 беларуская літаратура

  час здароўя і спорту

працоўнае навучанне

5

англійская мова

 беларуская мова

 дапрыз. і мед. падрыхт.

руская мова

6

матэматыка

 фізічн. культ. і зд.

  беларуская літаратура

   дапрыз. і мед. падр.

7

працоўнае навучанне

 

 

 

8

                                Фізічная культура і здароўе (СМГ)

 

9

 

 

 

 

 

Ч А Ц В Е Р

1

          геаграфія

     англійская мова

       чарчэнне

        матэматыка

2

 беларуская мова

біялогія

фізічн. культ. і зд.

    руская літаратура

3

беларуская літаратура

        руская мова

    англійская мова

    гісторыя Беларусі

4

  матэматыка

    руская літаратура

 беларуская літаратура

           біялогія

5

            біялогія

         матэматыка

 беларуская мова

     англійская мова

6

    гісторыя Беларусі

          геаграфія

     матэматыка

 беларуская літаратура

7

 

 працоўнае навучанне

 

  час здароўя і спорту

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

П Я Т Н І Ц А

 

 

1

           біялогія

 англійская мова

хімія

матэматыка

2

   фізічн. культ. і зд.

   сусветная гісторыя

          матэматыка

             хімія

3

руская мова

хімія

              фізіка

    фізічн. культ. і зд.

4

матэматыка

руская літаратура

             біялогія

     беларуская мова

5

             хімія

 беларуская мова

          руская мова

      англійская мова

6

     англійская мова

фізіка

 

   сусветная гісторыя

7

 

  фізічн. культ. і зд.

 

             фізіка

8

                                  Фізічная культура і здароўе (СМГ)

 

9

 

 

 

 

                                                                                                  

свернуть

Расписание звонков

 

1 урок

900 - 945

2 урок

955 – 1040

3 урок

1055 – 1140

4 урок

1155 – 1240

5 урок

1255 – 1340

6 урок

1350 – 1435

7 урок

1445 – 1530

8 урок

1540 – 1625

 

Расписание звонков(четверг)

1 урок

820 - 850

2 урок

900 - 945

3 урок

955 – 1040

4 урок

1055 – 1140

5 урок

1155 – 1240

6 урок

1255 – 1340

7 урок

1350 – 1435

8 урок

1445 – 1530

 


           

свернуть

Расписание четвертей и каникул

Расписание четвертей 2022-2023 учебного года

Четверть Начало   Kонец
1-я 1 сентября 2022 г. 29 октября 2022 г.
2-я 8 ноября 2022 г. 24 декабря 2022 г.
3-я 9 января 2023 г. 25 марта 2023 г.
4-я 3 апреля 2023 г. 31 мая 2023 г.

 

Расписание каникул 2022-2023 учебного года

На протяжении учебного года устанавливаются каникулы:

  • осенние – 9 дней с 30 октября 2022 г. по 7 ноября 2022 г. включительно;
  • зимние – 15 дней с 25 декабря 2022 г. по 8 января 2023 г. включительно;
  • весенние – 8 дней с 26 марта 2023 г. по 2 апреля 2023 г. включительно;
  • летние – 92 дня с 1 июня 2023 г. по 31 августа 2023 г.,
    для обучающихся, завершивших обучение на II ступени общего среднего образования, –
    82 дня с 12 июня 2023 г. по 31 августа 2023 г. включительно.

Для обучающихся I – II классов (ІІІ классов – для обучающихся с ОПФР с пятилетним сроком обучения на I ступени общего среднего образования) в ІІІ четверти проводятся дополнительные зимние каникулы с 20 по 26 февраля 2022 г. продолжительностью 7 дней.

 

 

свернуть

Расписание факультативных занятий

 

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў ДУА “Гацукоўская сярэдняя школа”     

 

Назва факультатыва

клас

час

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

1

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

ХІ

8.00-8.45

Касцецкая І.С.

2

“Гуляем у футбол”

VIII

16.00-16.45

Трухан Р.В.

3

“Гуляем у футбол”

VIII

17.05-17.50

Трухан Р.В.

СЕРАДА

1

Зялёныя школы

ІІ

12.55-13.40

Нямковіч С.В.

2

Юны даследчык

ІІІ

13.50-14.35

Ананіч Н.М.

ЧАЦВЕР

1

“Творчыя майстэрні”

I

11.55-12.40

Бароўка Н.М.

ПЯТНІЦА

1

“Асновы выбару прафесіі”

Х

14.45-15.30

Дробуш С.А.

СУБОТА

1

“Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму”

V

9.00-9.45

Дробуш С.А.

2

“Падарожжы па геаграфічнай карце”

VI

9.00-9.45

Лукашэвіч Д.В.

3

“Абагульняльны курс (руская мова)”

ІХ

9.00-9.45

Пятніца Ж.У.

4

“Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)”

ІХ

10.55-11.40

Пакалевіч Г.А.

5

“Працоўнае навучанне (дзяўч.)”

Х

09.00-09.45

Каляда І.І.

6

“Працоўнае навучанне (дзяўч.)”

Х

09.55-10.40

Каляда І.І.

7

“Працоўнае навучанне (дзяўч.)”

Х

10.50-11.35

Каляда І.І.

8

“Працоўнае навучанне (дзяўч.)”

Х

11.45-12.30

Каляда І.І.

9

“Працоўнае навучанне (падр. на базе Грэскай школы, хлопчыкі)”

Х

9.00- 12.40

  Чэпікаў І.С. Вітко М.М.

                                                                  

  Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                                       А.У. Чэркас

  

 

свернуть

Расписание работы объединений по интересам

 

 

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

№ п/п Назва Дзень Час правядзення Клас Педагог
1 Рухомыя гульні Панядзелак 15.00-16.00 I-IV Трухан М.М.
Серада 15.00-16.00
2 Валейбол Аўторак 16.00-18.00 V-X
3 Атлетычная гімнастыка Аўторак 18.00-19.30 V-X Груша В.В.
4 АФП (агульная фізічная падрыхтоўка) Серада 16.00-18.00 V-X Трухан Р.В.
5 Атлетычная гімнастыка Чацвер 18.00-19.30 V-X Груша В.В.

 

Намеснік дырэктара

па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                       А.У. Чэркас

 

свернуть

График проведения информационных и классных часов В ГУО "Гацуковская средняя школа"

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін ДУА “Гацукоўская сярэдняя школа”

Клас

Мерапрыемства

Дзень

Час

Адказны

I-X

Інфармацыйная гадзіна

Чацвер

8.20-8.50

Класныя кіраўнікі

I

Класная гадзіна

Пятніца

12.55-13.40

Бароўка Н.М.

II

Класная гадзіна

Пятніца

12.55-13.40

Нямковіч С.В.

III

Класная гадзіна

Пятніца

12.55-13.40

Ананіч Н.М.

IV

Класная гадзіна

Пятніца

12.55-13.40

Цярэня А.В.

V

Класная гадзіна

Пятніца

13.50-14.35

Дробуш С.А.

VI

Класная гадзіна

Аўторак

13.50-14.35

Каляда І.І.

VII

Класная гадзіна

Панядзелак

13.50-14.35

Пакалевіч Г.А.

VIII

Класная гадзіна

Аўторак

14.45-15.30

Пятніца Ж.У.

IX

Класная гадзіна

Аўторак

14.45-15.30

Трухан М.М.

Х

Класная гадзіна

Пятніца

13.50-14.35

Лукашэвіч Д.В.

ХІ

Класная гадзіна

Панядзелак

14.45-15.30

Касцецкая І.С.

Намеснік дырэктара

па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                    А.У. Чэркас

 

свернуть